Advento kalendorius 2020
christmas-concept-mom-gives-gift-little-cute-daughter-place-text-light1

Advento kalendoriai vaikams

Vaikams Kalėdų laukimas yra pusė šventės malonumo. Prasidėjus Adventui, daugelyje šeimų, auginančių vaikus, atsiranda Advento kalendoriai vaikams. Tai graži Šv. Kalėdų laukimo tradicija.

Advento kalendoriai vaikams ne tik padeda suskaičiuoti dienas, bet ir kartais apdovanoja saldžiu skanėstu ar maža dovanėle.

Kasdienis skaičiavimas, kiek liko dienų iki šventės, prisideda prie šventinės atmosferos namuose sukūrimo.

KA9_02_S

Advento kalendorius “Kalėdų senelio rogės”

Kalėdų senelio rogės stebuklingos – jose visada gausu dovanėlių. Tai tobula dovanėlė prieš Kalėdas, suteikianti šventinio džiaugsmo namas.

22,00Į krepšelį

KA4_03_S

Advento kalendorius “Traukinukas”

Žaismingas ir ryškus advento kalendorius. Kasdienė smagi kelionė link Kalėdų atidarant po dėžutę. Šventiška puošmena vaiko kambariui ir džiugus švenčių laukimas!

22,00Daugiau

KA6_03_S

Advento kalendorius “Auksiniai nameliai”

Žaismingas advento kalendorius – nameliai. Popierius su auksinėmis detalėmis – nuteikia žiemiškai ir šventiškai. Graži dekoracija ant židinio ar plačios palangės. Pradžiugins ir mažą ir didesnį.

20,00Į krepšelį

KA5_03_S

Advento kalendorius “Raudoni maišeliai”

Ryškūs, raudoni, linksmi advento kalendoriaus maišeliai – taip ir kviečia patikrinti, kas viduje. Auksinės žvaigždutės suteikia šventiškumo. Estetiškas ir subtilus kalendorius, kuris patiks ne tik vaikams.

15,50Į krepšelį

Advento klendorius mergaitei

Advento kalendorius “Mažajai princesei”

Advento kalendorius mergaitei, kuri mėgsta puoštis. Kasdien surasdama po naują papuošalą iki Šv. Kalėdų mažoji princesė galės susikomplektuoti gražiausią derinį.

42,00Į krepšelį

Advento kalendorius namelis

Advento kalendorius “Namelis”

Kalendorius, puikiai tinkantis saldiems ir skaniems siurprizams švenčių laukimo metu. Elegantiški nameliai papuoš interjerą ir suteiks jaukumo laukiant švenčių.

12,50Į krepšelį

Advento kalendorius

Advento kalendorius “Maišeliai”

Šis kalendorius tiks tiek mažiems, tiek vyresniems vaikams ar net suaugusiems. Stilingo dizaino maišeliai puikiai tiks bet kokioms dovanėlėms, kokias tik sugalvos Jūsų fantazija.

22,50Į krepšelį